SCHURTER Inc.
제품 번호:
DD11-4122-2222-2100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.5365
$21.5365
10
$18.85655
$188.5655
25
$18.04164
$451.041
50
$17.45948
$872.974
100
$16.87751
$1687.751
250
$15.946396
$3986.599
500
$15.480801
$7740.4005
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Approval Agency | cURus, ENEC |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 47.10mm x 28.10mm |
| Termination | Quick Connect - 0.189" (4.8mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | DD11 |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 250VAC |
| Panel Thickness | 0.315" (8.00mm) |
| Current Rating - Appliance Inlet | 10A |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades - Module |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Accomodates a Fuse | Yes (Fuse Not Included) |
| Features | Cover, V-Lock Notch |
| Filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Package | Box |
| Switch Features | Switch On-Off, Illuminated |
| Current Rating - Filter | - |
| Fuse Holder, Drawer | Fuse Holder, Twin Fused |