C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3205
$1.3205
10
$1.2426
$12.426
25
$1.19282
$29.8205
40
$1.143088
$45.72352
80
$1.09345
$87.476
350
$0.869792
$304.4272
700
$0.795236
$556.6652
1050
$0.770384
$808.9032
4900
$0.695828
$3409.5572
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Position | 0.197" (5.0mm) |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Overtravel Plunger |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | DDS |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Operating Force | 40gf |
| Overtravel | 0.079" (2.0mm) |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Differential Travel | - |