Techflex
제품 번호:
DGN0.25BK100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EXPAND SLEEVING 1/4" X 100' BLK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$45.6
$45.6
5
$42.75
$213.75
10
$39.9
$399
20
$37.905
$758.1
50
$37.05
$1852.5
100
$36.195
$3619.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | - |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Dragon |
| Type | Sleeve |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.250" (6.35mm) |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | - |
| Features | - |
| Wall Thickness | - |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.313" (7.95mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | DGN0 |
| Heat Protection | - |