CIT Relay and Switch
제품 번호:
DH22U1NBSG24
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PB SPDT 3A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.506
$18.506
20
$16.805975
$336.1195
40
$15.200712
$608.02848
80
$14.634275
$1170.742
240
$13.690136
$3285.63264
440
$11.685
$5141.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 24 VDC |
| Series | DH22U |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | DH22U |
| Color - Actuator/Cap | Silver |