Essentra Components
제품 번호:
DHURC-4-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP U-TYPE NATURAL PUSH IN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.285
$0.285
10
$0.24035
$2.4035
25
$0.21356
$5.339
50
$0.19931
$9.9655
100
$0.18506
$18.506
250
$0.163666
$40.9165
500
$0.15656
$78.28
1000
$0.128098
$128.098
2500
$0.11742
$293.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.125" (3.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Push In |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Dual, Half |
| Series | Richco |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Length | 0.940" (23.88mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.550" (13.97mm) |
| Height | 0.300" (7.62mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | DHURC |