Chip Quik Inc.
제품 번호:
DIP600T300P22
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DIP-22 (0.6" BODY) TO DIP-22 (0.
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Series | Proto-Advantage |
| Number of Positions | 22 |
| Package Accepted | - |
| Mfr | Chip Quik Inc. |
| Proto Board Type | DIP to DIP |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Material | FR4 Epoxy Glass |
| Package | Bulk |
| Size / Dimension | 1.100" L x 0.700" W (27.94mm x 17.78mm) |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Base Product Number | DIP600 |