Transforming Technologies
제품 번호:
DK-WB6043
패키지:
-
배치:
-
설명:
WRIST STRAP SET, PREMIUM CC, 12'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.2825
$20.2825
10
$19.07125
$190.7125
25
$17.38158
$434.5395
50
$17.14009
$857.0045
100
$16.898695
$1689.8695
250
$15.81237
$3953.0925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Closure | Cam Lock |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | - |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| Color | Black |
| Product Status | Active |
| Resistance | 1 MOhms |
| Series | WB6000 |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 12' (3.66m) |
| Mfr | Transforming Technologies |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Cord Type | Coiled |