SCHURTER Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.0845
$27.0845
10
$26.15445
$261.5445
25
$24.8463
$621.1575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1.4mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.283" Dia (58.00mm) |
| Height (Max) | 1.220" (31.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | DKIH-4 |
| Voltage Rating - DC | 760V |
| Package / Case | Horizontal, 8 PC Pin |
| Number of Lines | 4 |
| Current Rating (Max) | 25A |
| Voltage Rating - AC | 760V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | DKIH |