IXYS
제품 번호:
DMA10IM1600UZ-TUB
제조업체:
패키지:
TO-252AA
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 1.6KV 10A TO252AA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.672
$1.672
10
$1.387
$13.87
100
$1.10409
$110.409
500
$0.93423
$467.115
1000
$0.79268
$792.68
2000
$0.753046
$1506.092
5000
$0.724736
$3623.68
10000
$0.700748
$7007.48
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 4pF @ 400V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-252AA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 1600 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.26 V @ 10 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1600 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 10A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Base Product Number | DMA10 |