Signal Transformer
제품 번호:
DMPC-Y-12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 24VA TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.931
$19.931
10
$17.58735
$175.8735
25
$17.0012
$425.03
50
$15.24256
$762.128
100
$14.65641
$1465.641
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | PC Pin |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 34.90mm |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 41.30mm L x 57.20mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 835mA, Series 150mA |
| Weight | 0.75 lb (340.19 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | DMPC |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 24VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 5V, Series 12V |
| Package | Bulk |