Murata Power Solutions Inc.
제품 번호:
DMR20-4/20S-G-C
패키지:
-
배치:
-
설명:
PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$71.25
$71.25
10
$67.05765
$670.5765
25
$64.96214
$1624.0535
50
$60.77093
$3038.5465
100
$57.418
$5741.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Display Characters - Height | 0.299" (7.60mm) |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | - |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 30.73mm Dia |
| Number of Characters Per Row | 3.5 |
| Measuring Type | Process |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | DMR20-4/20 |
| Type | Process Meter |
| Display Type | LED - Green Characters |
| Measuring Range | 4 ~ 20mA |
| Voltage - Supply | Loop Power |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | DMR20-4 |