Murata Power Solutions Inc.
제품 번호:
DMS-30PC-4/20S-24RS-I-C
패키지:
-
배치:
-
설명:
PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$92.169
$92.169
10
$88.3291
$883.291
25
$85.5855
$2139.6375
50
$82.84285
$4142.1425
100
$77.356125
$7735.6125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Display Characters - Height | 0.560" (14.20mm) |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | - |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 53.80mm x 22.30mm |
| Number of Characters Per Row | 3.5 |
| Measuring Type | Process |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.062 lb (28.12 g) |
| Series | DMS-30PC-4/20S |
| Type | Process Meter |
| Display Type | LED - Red Characters |
| Measuring Range | 4 ~ 20mA |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | DMS-30PC |