Hammond Manufacturing
제품 번호:
DNCE19CG1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PANEL FRONT 19X3.5" BE/GY
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Beige, Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 19.000" L x 3.500" W (482.60mm x 88.90mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 3 lbs (1.4 kg) |
| Series | DNCE |
| Type | Panel, Front |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | Cable Entry Systems |
| Package | Box |