Panduit Corp
제품 번호:
DNF18-188FIB-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.216
$1.216
10
$1.1818
$11.818
25
$1.15102
$28.7755
50
$1.12081
$56.0405
100
$1.090505
$109.0505
500
$1.0602
$530.1
1000
$0.999618
$999.618
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.780" (19.81mm) |
| Insulation Diameter | 0.136" (3.45mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Brass |
| Features | Serrated Termination |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DNF18 |