Chip Quik Inc.
제품 번호:
DR100D254P100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1.00MM 100-PIN TO DIP-100
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.9905
$18.9905
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Proto-Advantage |
| Number of Positions | 100 |
| Package Accepted | 1mm Header |
| Mfr | Chip Quik Inc. |
| Proto Board Type | Connector to DIP |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Material | FR4 Epoxy Glass |
| Package | Bulk |
| Size / Dimension | 5.000" L x 1.000" W (127.00mm x 25.40mm) |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.063" (1.60mm) |