RDI, Inc.
제품 번호:
DR6NE9PNJ000NL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$1.216
$121.6
300
$1.045
$313.5
500
$0.912
$456
1500
$0.8075
$1211.25
2500
$0.7315
$1828.75
5000
$0.6555
$3277.5
10000
$0.608
$6080
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.318" (8.08mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | RDI, Inc. |
| Features | Board Lock, Mounting Brackets |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |