Eaton - Electronics Division
제품 번호:
DRA73-680-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 68UH 845MA 397MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.413
$2.413
10
$2.2249
$22.249
25
$2.03946
$50.9865
50
$1.74287
$87.1435
100
$1.557525
$155.7525
250
$1.335016
$333.754
500
$1.26084
$630.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 165°C |
| Current - Saturation (Isat) | 937mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.140" (3.55mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 845 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 397mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | DRA |
| Inductance | 68 µH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |