TE Connectivity Deutsch Connectors
제품 번호:
DRC14-40PA
패키지:
-
배치:
-
설명:
REC, 40P, BLK, N, A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.1035
$27.1035
10
$23.73575
$237.3575
25
$22.70994
$567.7485
50
$21.9773
$1098.865
100
$21.244755
$2124.4755
250
$20.072588
$5018.147
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 40 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.216" (5.49mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Series | DRC |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.216" (5.49mm) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |