Eaton - Electronics Division
제품 번호:
DRQ125-330-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.74UH SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4725
$1.4725
10
$1.36895
$13.6895
25
$1.2635
$31.5875
50
$1.05298
$52.649
100
$0.9899
$98.99
250
$0.884564
$221.141
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) - Parallel | 50.5mOhm |
| Tolerance | ±20% |
| Current Saturation - Series | 1.92 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Inductance - Connected In Series | 135 µH |
| DC Resistance (DCR) - Series | 203mOhm |
| Number of Coils | 2 |
| Ratings | - |
| Series | DRQ |
| Current Saturation - Parallel | 3.84 A |
| Package / Case | Nonstandard |
| Current Rating - Series | 1.64 A |
| Current Rating - Parallel | 3.28 A |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Height | 0.236" (6.00mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance - Connected In Parallel | 33.74 µH |