Wakefield-Vette
제품 번호:
DS0603812U2B-BT0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.3775
$20.3775
10
$19.24795
$192.4795
25
$18.11536
$452.884
50
$16.98315
$849.1575
100
$15.85094
$1585.094
250
$14.71873
$3679.6825
500
$14.435668
$7217.834
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 78.0 CFM (2.18m³/min) |
| Noise | 71.5dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 3.36A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | 21500 RPM |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 4.744 in H2O (1181.7 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | DS |
| Power (Watts) | 40.32 W |
| Package | Box |