DS1-175-0005
SCHURTER Inc.
제품 번호:
DS1-175-0005
제조업체:
SCHURTER Inc.
설명:
CMC 3A 2LN TH
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 26mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.689" L x 0.630" W (17.50mm x 16.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DS
Voltage Rating - DC 600V
Package / Case Radial
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 3A