Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
DS1245W-100+
패키지:
32-EDIP
배치:
-
설명:
IC NVSRAM 1MBIT PARALLEL 32EDIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$34.713
$34.713
10
$32.19265
$321.9265
25
$31.04334
$776.0835
50
$30.27004
$1513.502
100
$29.4405
$2944.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 128K x 8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 32-EDIP |
| Series | - |
| Access Time | 100 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 100ns |
| Memory Size | 1Mbit |
| Package / Case | 32-DIP Module (0.600", 15.24mm) |
| Technology | NVSRAM (Non-Volatile SRAM) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Memory Format | NVSRAM |
| Base Product Number | DS1245W |