Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
DS1687-3IND+
패키지:
24-EDIP
배치:
-
설명:
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24EDIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.1235
$19.1235
10
$17.57405
$175.7405
25
$16.8454
$421.135
100
$14.84223
$1484.223
250
$14.11377
$3528.4425
500
$13.52325
$6761.625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-EDIP |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Series | - |
| Type | Clock/Calendar |
| Memory Size | 242B |
| Package / Case | 24-DIP Module (0.600", 15.24mm) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.7V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Current - Timekeeping (Max) | 2mA @ 3V |
| Features | Alarm, NVSRAM, Square Wave Output, Y2K |
| Time Format | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Package | Tube |
| Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Battery | 2.5V ~ 3.7V |
| Base Product Number | DS1687 |