Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
DS1706SESA+T&R
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.5475
$9.5475
10
$8.62885
$86.2885
25
$8.22738
$205.6845
100
$7.143715
$714.3715
250
$6.822634
$1705.6585
500
$6.220657
$3110.3285
1000
$6.019979
$6019.979
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 130ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.93V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | MicroMonitor™ |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | DS1706 |