/ Oscillators / DSA1223CL2-100M0000TVAO
minImg
DSA1223CL2-100M0000TVAO
Microchip Technology
제품 번호:
DSA1223CL2-100M0000TVAO
제조업체:
Microchip Technology
설명:
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 100MHZ, LV
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 23mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 32mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Function Enable/Disable
Series DSA12X3
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz