/ Oscillators / DSA6102JI1B-033.3333VAO
minImg
DSA6102JI1B-033.3333VAO
Microchip Technology
제품 번호:
DSA6102JI1B-033.3333VAO
제조업체:
Microchip Technology
설명:
OSC MEMS AUTO -40C-85C SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Function Enable/Disable
Series DSA61XX
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 33.3333 MHz