/ Oscillators / DSC6011JI1B-025.0000T
minImg
DSC6011JI1B-025.0000T
Microchip Technology
제품 번호:
DSC6011JI1B-025.0000T
제조업체:
Microchip Technology
설명:
MEMS OSC ULTTA LOW POWET LVCMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series DSC60XXB
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz