/ Oscillators / DSC6101JE1A-025.0000T
minImg
DSC6101JE1A-025.0000T
Microchip Technology
제품 번호:
DSC6101JE1A-025.0000T
제조업체:
Microchip Technology
설명:
MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Function Enable/Disable
Series DSC61XX
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz