IXYS
제품 번호:
DSEC30-06A
제조업체:
패키지:
TO-247AD
배치:
23+
설명:
DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247AD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.921
$4.921
10
$4.13155
$41.3155
100
$3.3421
$334.21
500
$2.970764
$1485.382
1000
$2.54372
$2543.72
2000
$2.395178
$4790.356
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35 ns |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247AD |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 600 V |
| Series | HiPerFRED™ |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.03 V @ 15 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Base Product Number | DSEC30 |