IXYS
제품 번호:
DSEI2X121-02A
제조업체:
패키지:
SOT-227B
배치:
-
설명:
DIODE MODULE 200V 123A SOT227B
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$33.003
$33.003
10
$29.3265
$293.265
100
$25.650285
$2565.0285
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50 ns |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-227B |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-227-4, miniBLOC |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 2 Independent |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 120 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 123A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 150°C |
| Base Product Number | DSEI2X121 |