IXYS
제품 번호:
DSP45-16AR
제조업체:
패키지:
ISOPLUS247™
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY 1600V 43A ISOPLUS247
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.45
$10.45
10
$9.20265
$92.0265
100
$7.959385
$795.9385
500
$7.213198
$3606.599
1000
$6.616246
$6616.246
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ISOPLUS247™ |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 3 mA @ 1600 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.23 V @ 40 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1600 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 43A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 175°C |
| Base Product Number | DSP45 |