TE Connectivity Deutsch Connectors
제품 번호:
DT04-12PA-P030
패키지:
-
배치:
-
설명:
REC, 12P, GRY, BUSBAR 4X3, NICKE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.872
$16.872
10
$14.6262
$146.262
30
$13.862714
$415.88142
60
$13.66195
$819.717
90
$12.054654
$1084.91886
240
$11.251012
$2700.24288
450
$11.009911
$4954.45995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Gray |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.175" (4.45mm) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Series | DT |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.359" (9.12mm) |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Contact Termination | Crimp |