TE Connectivity Deutsch Connectors
제품 번호:
DT04-4P-EP13
패키지:
-
배치:
-
설명:
REC, 4P, BLK, BUSBAR, NICKEL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.134
$11.134
10
$9.8686
$98.686
25
$9.48898
$237.2245
50
$9.10936
$455.468
100
$8.603295
$860.3295
250
$7.84415
$1961.0375
500
$7.338085
$3669.0425
1000
$6.730798
$6730.798
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.359" (9.12mm) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Series | DT |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.175" (4.45mm) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |