CUI Inc.
제품 번호:
DTS120420UTC-Z11P-SZ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class II) |
| Output Connector | Barrel Plug Locking, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Approval Agency | - |
| Input Connector | IEC 320-C6 |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 4.2A |
| Weight | - |
| Series | - |
| Power (Watts) | 50 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | - |
| Efficiency | - |
| Voltage - Output | 12V |
| Mfr | CUI Inc. |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |