Littelfuse Inc.
제품 번호:
DURF840
제조업체:
패키지:
ITO-220AC
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 400V 8A ITO220AC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5295
$1.5295
10
$1.37465
$13.7465
100
$1.10466
$110.466
500
$0.907573
$453.7865
1000
$0.751982
$751.982
2000
$0.700122
$1400.244
5000
$0.674196
$3370.98
10000
$0.648261
$6482.61
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 45 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| Series | DUR |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.3 V @ 8 A |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 8A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | DURF84 |