DW-02-15-T-S-350
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-02-15-T-S-350
설명:
CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 2
Color Black
Length - Post (Mating) 0.170" (4.318mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.350" (8.890mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)