DW-03-09-T-S-400
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-03-09-T-S-400
설명:
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 3
Color Black
Length - Post (Mating) 0.220" (5.588mm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.400" (10.160mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)