DW-04-14-G-D-1105
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-04-14-G-D-1105
설명:
CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 8
Color Black
Length - Post (Mating) 0.215" (5.461mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 1.105" (28.067mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)