DW-05-14-T-S-995
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-05-14-T-S-995
설명:
CONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) 0.325" (8.255mm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.995" (25.273mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)