DW-05-15-T-S-393
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-05-15-T-S-393
설명:
CONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H TIN
Color Black
Length - Post (Mating) 0.127" (3.226mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.393" (9.982mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)