DW-06-09-T-S-495
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-06-09-T-S-495
설명:
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 6
Color Black
Length - Post (Mating) 0.125" (3.175mm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.495" (12.573mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)