DW-07-19-F-S-1015
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-07-19-F-S-1015
설명:
CONN HDR 7POS 0.1 STACK T/H GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 7
Color Black
Length - Post (Mating) 0.205" (5.207mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 1.015" (25.781mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)