DW-07-20-G-T-200
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-07-20-G-T-200
설명:
CONN HDR 21POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 3
Number of Positions 21
Color Black
Length - Post (Mating) 0.820" (20.828mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)