DW-09-16-G-S-200
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-09-16-G-S-200
설명:
CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 9
Color Black
Length - Post (Mating) 0.135" (3.429mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.445" (11.303mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)