DW-11-15-T-D-200
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-11-15-T-D-200
설명:
CONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 22
Color Black
Length - Post (Mating) 0.320" (8.128mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)