DW-12-08-T-S-310
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-12-08-T-S-310
설명:
CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.110" (2.794mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.530" (13.462mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.310" (7.874mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)