DW-12-20-T-S-610
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-12-20-T-S-610
설명:
CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.410" (10.414mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.610" (15.494mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)