DW-13-09-T-D-380
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-13-09-T-D-380
설명:
CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.096mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.380" (9.652mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)