DW-15-13-G-D-866
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-15-13-G-D-866
설명:
CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.254" (6.452mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.866" (21.996mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)