DW-17-11-T-D-675
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-17-11-T-D-675
설명:
CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.145" (3.683mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.930" (23.622mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.675" (17.145mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)